Umów się na wizytę

Poznaj naszych specjalistów i umów się na wizytę!

Osteopatia
Fizjoterapia
Terapia manualna

W mojej praktyce najważniejsze dla mnie jest całościowe spojrzenie na problemy moich pacjentów. Bardzo często miejsce bólu jest objawem dysfunkcji w innych obszarach naszego ciała.

Znajomość anatomii, fizjologii oraz badania bardzo ułatwia odnalezienie dysfunkcyjnej tkanki, oraz umożliwia poddanie jej skutecznej terapii. W swojej pracy zajmuje się osobami z ostrymi i przewlekłymi bólami kręgosłupa, stawów, po urazach oraz zabiegach chirurgicznych.

Fizjoterapia
Terapia manualna
Trening

W pracy klinicznej skupiam się na zdiagnozowaniu przyczyny dolegliwości, a nie jedynie
leczeniu objawów. Staram się uświadomić moich pacjentów dlaczego występują
dolegliwości i w jaki sposób mogą ich uniknąć w przyszłości.

Ustawiczne kształcenie z
zakresu rehabilitacji, terapii manualnej oraz funkcjonalnego treningu medycznego pozwala
mi na optymalizowanie czasu leczenia moich pacjentów.
W pracy trenera personalnego zajmuje się osobami, które chcą zrzucić zbędne kilogramy,
poprawić sylwetkę, kondycję lub bezpiecznie wrócić do sportu pomimo urazów i problemów
zdrowotnych.

Osteopatia
Fizjoterapia
Trening

Jestem osteopatą, magistrem fizjoterapii oraz certyfikowanym trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam również szkolenia z terapii czaszkowo-krzyżowej w Stanach Zjednoczonych.

Osteopatia to system leczenia manualnego człowieka, który w oparciu o anatomię, fizjologię i neurologię opisuje wpływ wszystkich układów ludzkiego ciała na siebie i wraz z emocjami oraz wszelkimi reakcjami stresogennymi pozwala postrzegać człowieka jako całość. Umożliwia tym samym leczenie nie tylko objawu (np. bólu) – a jego przyczynę.

Fizjoterapia
Terapia manualna
Trening

Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym trenerem rekreacji ruchowej. Tajniki swojej wiedzy zgłębiałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Praktykowałem ją na różnych oddziałach szpitalnych, w prywatnych gabinetach oraz klubach sportowych i ciągle rozwijam się zarówno jako terapeuta, jak i trener medyczny.

Fizjoterapia
Terapia manualna
Trening

Nazywam się Krzysztof Zawada. Jestem Fizjoterapeutą, terapeutą manualnym wg koncepcji Maitland, medycznym trenerem personalnym oraz trenerem przygotowania motorycznego EPI.

Doświadczenie zdobywałem w prywatnych placówkach fizjoterapeutycznych, szpitalach, oraz salach treningowych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Poprzez przeprowadzenie dokładnej diagnostyki funkcjonalnej, wykrycie najsłabszych ogniw biomechanicznych i holistyczne spojrzenie staram się dotrzeć do źródła problemu i rozwiązać jego pierwotną przyczynę wykorzystując nowoczesne podejście terapeutyczne zgodnie z wytycznymi Evidence Based Medicnie wsparte medycyną niekonwencjonalną. Trudne przypadki konsultuję z ortopedami, neurologami, psychologami czy dietetykami.